Winnende kanjer 2011 werkzaam in Terneuzen!

20-10-2011

Na een succesvolle lancering van de Dag van de Systeembeheerder in Nederland in 2010, hebben we ook dit jaar weer vele enthousiaste reacties mogen ontvangen.
Het aantal nominaties op deze website is ten opzichte van vorig jaar zelfs bijna verdubbeld. Voor de jury was het aantal deze keer een belangrijk criterium om de winnende kanjer aan te wijzen.

Systeembeheerder Hendrik Koster van Dethon uit Terneuzen mocht namelijk in totaal maar liefst 15 (!) complimentjes van verschillende collega’s en bekenden in ontvangst nemen. Dit ongekend hoge aantal positieve reacties heeft grote indruk gemaakt op de jury.

Vanochtend werd Hendrik in zijn dagelijkse werkomgeving in het zonnetje gezet en vond de officiële prijsuitreiking plaats. Samen met zijn collega’s werd het werk even neergelegd om te kunnen genieten van een heerlijke taart en mocht Hendrik uit handen van Peter Bijker van DataByte een MacBook in ontvangst nemen.

Een zichtbaar enthousiaste Hendrik kon deze verrassing nog maar amper geloven:
"Eerlijk gezegd heb ik de website afgelopen tijd wel een aantal keren gecheckt om te kijken of er al een winnaar bekend zou zijn. Dat ik het ben geworden had ik niet verwacht. Mijn collega’s die op de hoogte waren van deze verrassing hebben dat goed voor zich kunnen houden, ik wist echt van niets! Heeft mijn lobby om stemmen te winnen toch effect gehad zie je wel haha…."

Hieronder een kleine greep uit de waarderingen die kanjer Hendrik in ontvangst mocht nemen:

Loes:
Flexibel maar stipt, serieus maar met humor. Hendrik doet zijn best soms gaat ie zelfs over zijn eigen grens. Dit alles zonder er iets voor terug te verwachten dan een simpel dank-je-wel. Eerlijk en betrouwbaar.

Denny:
Hendrik heeft met zijn humor en vele kennis een eigen manier van werken. Altijd behulpzaam en doelgericht. Alleen dat stopwoordje moet er echt eens uit Hendrik!... Dussssss….

Mira:
Top. Altijd beschikbaar en doet net dat beetje extra! Zijn interne nummer is niet voor niets het Europese alarmnummer (maar dan net andersom).

Robert:
Dikke 10! Altijd istie er als je hem nodig hebt!